2. Bölüm

BUGÜNE KADAR ALIŞVERİŞLERİNİZDEN NE KAZANDINIZ?
Bu güne kadar yaptığınız rutin giderlerinizden yani; Sağlık, sigorta, eğitim, gıda, giyim, güzellik, spor, akaryakıt, otomotiv, tatil, eğlence, seyehat, mobilya, yapı malzemeleri, lokanta, kafe, enerji, elektrik, elektronik ve beyaz eşya gibi hiçbir şey kazanmadınız. Ancak bu alışverişlerinizi Lyoness ile üye firmalardan yapsaydınız bakiye indirimleri, nakit indirimler ve ilerleyen bölümlerde göreceğiniz fırsatlardan yararlanabilecektiniz.


LYONESS'İN BÜYÜME PLANI
Aşağıdaki görselde Lyoness’in açıldığı ülkelerdeki büyüme planını görüyorsunuz. Plan 3 aşamadan oluşuyor. Planın ilk aşaması 300 kişilik bir iş ekibinin oluşmasıyla başlıyor. 300 kişilik iş ekibi oluştuktan sonra Lyoness, bu ülkede Holding’ine bağlı bir alt şirket kuruyor.

Daha sonra planın ikinci aşamasına geçiliyor. İkinci aşama Lyoness’in o ülkede büyümesini amaçlıyor. 30 bin kişilik iş ekibi oluşturulurken alt şirket büyük firmalarla prim anlaşmaları yapıyor.

Bundan sonra 3. aşamaya geçilecek. Bu aşamada Lyoness 6 ila 9 ay arasında radyo, televizyon, gazete, afiş, internet ve etkinlik reklamları ile tanıtımını yapıyor olacak.

Tanıtımların sonrasında Lyoness Türkiye’nin yaklaşık %13’üne -ki yaklaşık 10 milyon insan yapıyor- Lyoness Cashback kartı bedava dağıtacak.SEÇİMİNİZİ YAPIN!
Lyoness’i kullanarak ve tavsiye ederek ek gelir sağlamak mı? BusinessPartner olarak Lyoness’in uluslar arası gelirinden maksimum kazanç sağlamak mı?